آخرین خبرها

اولین نشست توجیهی مجریان ازمون عمومی حفظ قرآن

روز یکشنبه سالن کنفرانس سازمان تبلیغات تهران میزبان جمعی ازمدیران ،مربیان و داوران حوزه حفظ قرآن بود

دراین نشست موضوع نیاز به وجود ازمون های عمومی حفظ قران کریم مطرح شد و کارشناسان این حوزه بستر فراهم شده برای انجام ازمون های عمومی حفظ قران را معرفی نموده ودر پایان به پرسش وپاسخ های مطرح شده توسط مجریان پاسخ دادند. دراین جلسه سایت ثبت نام ازمون عمومی حفظ قران معرفی شد

📌https://hefz.telavat.ir

ازاین درگاه موسسات مجری می توانند ازمون ها رابرنامه ریزی کنند ومتقاضیان می توانند باثبت نام دراین سامانه حضور خود درازمون های مربوطه را اعلام کنند در روز ازمون داورها وثبت نام شده ها درمحل موسسه حضور به هم می رسانند وازمون عمومی حفظ قران صورت می گیرد. نتیجه ازمون و گواهینامه مربوطه برای ثبت نام شده قابل دستیابی است.

اولین نشست توجیهی مجریان ازمون عمومی حفظ قرآن

(آیه روز) :

يَهْدِي بِهِ اللَّهُ مَنِ اتَّبَعَ رِضْوَانَهُ سُبُلَ السَّلَامِ وَيُخْرِجُهُمْ مِنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ بِإِذْنِهِ وَيَهْدِيهِمْ إِلَىٰ صِرَاطٍ مُسْتَقِيمٍ

تا خدا با آن، آنانی را که دنبال رضای اویند، به راه‌های سلامت و خوشبختی راهنمایی کند و آنان را زیر نظر خودش از تاریکی‌های اعتقادی و اخلاقی به‌طرف نور معرفت و پاکی بیرون ‌بکشد و به راه درست زندگی ببرد.

👈 (مائده ، ۱۶)👉
margin

Nature Mountains Mountains Nature Mountains
× ordoo

مهدویت

مهدویت، موعود باوری به معنای اعتقاد به یک نجات‌بخش است که در آخرالزمان برای نجات و رهایی انسان‌ها و برقراری صلح و عدالت خواهد آمد.اعتقاد به منجی، در ادیان و ملل و اقوام مختلف و با آیین‌ها و فرهنگ‌های کاملاً متفاوت وجود دارد.

margin
open instagram in android open instagram in desktop

پیامبر اکرم (ص) :

حَمَلَةُ القُرْآنِ هُمُ المَحْفُوفونَ بِرَحمَةِ اللهِ، المُلَبِّسونَ نُورَ اللهِ، المُعَلِّمونَ كَلامَ اللهِ مَنْ عاداهُم فَقَدْ عادَی اللهَ و مَنْ والاهُم فَقَدْ والَی اللهَ ؛

حافظان قرآن مشمول رحمت خدا، در بركنندگان نور خدا و آموزگاران كلام خدایند. كسی كه با آنان دوستی نماید باخدادوستی نموده است.

(مستدرك الوسائل /ج۴/ص ۲۵۴)
تماس با ما

تلفن: ۹۱۹۶۰۹۸۱۸۵ (۹۸+)

ایمیل: info@maood.ir

آدرس: تهران-صادقیه-اول خیابان آیت الله کاشانی- خیابان شهید معیری -نبش گلستان یکم ساختمان برلیان پلاک۶طبقه سوم واحد۱۲

درباره مؤسسه

بنیادقرانی ولی عصر(عج) در غرب تهران در زمینه های قرآنی شامل حفظ تخصصی دوساله و چهارساله؛ حفظ موضوعی؛ آموزش تفسیر و مفاهیم قران؛ مهارت آموزی قرائت قران از سطح مبتدی تا پیشرفته و حفظ و روخوانی کودکان و مهدقرآن وهمچنین آموزش تخصصی نهج البلاغه شامل مربیگری؛ عرفان عملی با دستورات نهج البلاغه و تفسیر نهج البلاغه و نیز آموزش های مهارت افزائی و روانشناسی خانواده فعال می باشد.

بازدید از سایت
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
همه
192
2456
2648
2904856
5876
81066
2922618