آخرین خبرها

هفدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدارک تخصصی به حافظان قرآن کریم

به اطلاع کلیه حافظان شرکت کننده در هفدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدارک تخصصی به حافظان قرآن کریم می رساند :

دریافت كارت حضور در آزمون مرحله اول (کتبی) از طریق سایت تلاوت از تاریخ ۱۷ اردیبهشت لغایت ۲۲ اردیبهشت ماه امکان پذیر خواهد بود.

همچنین یادآور می شود این آزمون جهت کلیه حافظان شرکت کننده استان تهران در روز جمعه صبح مورخ ۱۴۰۱/۲/۲۳ بصورت متمرکز در شهر تهران و در دانشگاه صنعتی امیرکبیر به آدرس: میدان ولی عصر عج - خیابان حافظ - روبروی خیابان سمیه - دانشگاه امیرکبیر برگزار خواهد شد .

دریافت کارت ورود به جلسه مرحله اول هفدهمین دوره آزمون تخصصی حفظ لینک: 👇👇

https://b2n.ir/cart401

هفدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدارک تخصصی به حافظان قرآن کریم

(آیه روز) :

الَّذِينَ آمَنُوا وَهَاجَرُوا وَجَاهَدُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ بِأَمْوَالِهِمْ وَأَنْفُسِهِمْ أَعْظَمُ دَرَجَةً عِنْدَ اللَّهِ ۚ وَأُولَٰئِكَ هُمُ الْفَائِزُونَ

آنان که ایمان بیاورند و در راه خدا مهاجرت کنند و با مال‌و جانشان بجنگند، در پیشگاه خدا مقامی بسیار برتر دارند و آنان همان مردم کامیاب‌اند.

👈 ( توبه ، ۲۰)👉
margin

Nature Mountains Mountains Nature Mountains
× ordoo

مهدویت

مهدویت، موعود باوری به معنای اعتقاد به یک نجات‌بخش است که در آخرالزمان برای نجات و رهایی انسان‌ها و برقراری صلح و عدالت خواهد آمد.اعتقاد به منجی، در ادیان و ملل و اقوام مختلف و با آیین‌ها و فرهنگ‌های کاملاً متفاوت وجود دارد.

margin
open instagram in android open instagram in desktop

پیامبر اکرم (ص) :

حَمَلَهُ القرآنُ عُرَفا اَهلِ الجَنَّه وَ المِجاهِدونَ فی اللهِ قُوادُ اَهلِ الجَنَّه وَ الُرسُلُ سادَه اَهلِ الجَنَّه ؛

حاملان قرآن(حافظان قرآن) عارفان اهل بهشت و تلاش کنندگان در راه خدا پیشوایان اهل بهشت و پیامبران، سادات و سروران اهل بهشت هستند.

(النوادر للراوندی ص۱۹)
تماس با ما

تلفن: ۴۴۹۵۴۵۷۳ (۲۱) (۹۸+)

ایمیل: info@maood.ir

آدرس: تهران-صادقیه-اول خیابان آیت الله کاشانی- خیابان بوستان یکم -نبش گلستان یکم ساختمان برلیان پلاک۶طبقه سوم واحد۱۲

درباره مؤسسه

بنیادقرانی ولی عصر(عج) در غرب تهران در زمینه های قرآنی شامل حفظ تخصصی دوساله و چهارساله؛ حفظ موضوعی؛ آموزش تفسیر و مفاهیم قران؛ مهارت آموزی قرائت قران از سطح مبتدی تا پیشرفته و حفظ و روخوانی کودکان و مهدقرآن وهمچنین آموزش تخصصی نهج البلاغه شامل مربیگری؛ عرفان عملی با دستورات نهج البلاغه و تفسیر نهج البلاغه و نیز آموزش های مهارت افزائی و روانشناسی خانواده فعال می باشد.

بازدید از سایت
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
همه
21
2386
6414
2110221
36124
75477
2135234