مثنوی خوانی

مثنوی نام قالبی از شعرفارسی است اما مثنوی شاعر وصوفی معروف ایرانی به نام مولانا جلال الدین محمد بلخی به نام مثنوی معنوی و یا مثنوی مولوی نام گرفته که به دلیل کثرت استفاده و شهرت به اختصار مثنوی نامیده می شود.

کتاب مثنوی مولوی از ۲۶ هزار بیت و شش دفتر تشکیل شده این کتاب یکی از برجسته ترین کتب ادبیات عرفانی کهن پارسی وحکمت پارسی اسلامی است. این کتاب شامل ۴۲۴ داستان از دشواری های انسان در راه رسیدن به حق می باشد این کتاب به انتخاب نشریه گاردین جزوه صد کتاب برتر تاریخ بشریت می باشد و در پی تعلیم زندگی حقیقی و نشانگر راه سعادت بشر می‌باش

آقای دکتر بخشعلی قنبری استاد دانشگاه و مدرس رشته ادیان و عرفان بازخوانی و تفسیر مثنوی را به عهده دارند این کلاس در روزهای چهارشنبه ساعت پنج و نیم تا هفت در بنیاد قرآنی حضرت ولیعصر(عج) تشکیل خواهد شد. شروع کلاسها از هفته پایانی مرداد ماه می باشد.

تماس با ما

تلفن: ۴۴۹۵۴۵۷۳ (۲۱) (۹۸+)

ایمیل: info@maood.ir

آدرس: تهران-صادقیه-اول خیابان آیت الله کاشانی- خیابان بوستان یکم -نبش گلستان یکم ساختمان برلیان پلاک۶طبقه سوم واحد۱۲

درباره مؤسسه

بنیادقرانی ولی عصر(عج) در غرب تهران در زمینه های قرآنی شامل حفظ تخصصی دوساله و چهارساله؛ حفظ موضوعی؛ آموزش تفسیر و مفاهیم قران؛ مهارت آموزی قرائت قران از سطح مبتدی تا پیشرفته و حفظ و روخوانی کودکان و مهدقرآن وهمچنین آموزش تخصصی نهج البلاغه شامل مربیگری؛ عرفان عملی با دستورات نهج البلاغه و تفسیر نهج البلاغه و نیز آموزش های مهارت افزائی و روانشناسی خانواده فعال می باشد.

بازدید از سایت
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
همه
2108
4817
13349
1270896
116085
135044
1311725