انتشار کتاب‌های محمدی(ص) در آستانه رحلت پیامبر

نوشته شده توسط rtaghavi. Posted in اخبار

انتشار کتاب‌های محمدی(ص) در آستانه رحلت پیامبر

کتاب «محمد در تورات و انجیل» به قلم «اسقف داوود بنیامین کلدانی»، دانشمند و کاردینال مستبصری منتشر شده است که به تحقیق عمیق و عادلانه در «عهدین» پرداخته است. وی در این کتاب اسرار شگفت‌آوری در تأیید نبوت و عظمت پیامبر اسلام را به رشته تحریر درآورده است.

این کتاب به زبان‌های مختلف ترجمه شده و فضل‌الله نیک‌آیین، از مترجمان قرآن کریم نیز این اثر را در اوایل دهه ۶۰ شمسی به فارسی برگردانده است. اکنون انتشارات کتاب جمکران بازنشری از این اثر ارزشمند را با بهره‌گیری از ویراستار و کارشناس زبان عبری به زیر چاپ دارد.

مجموعه ۱۴ جلدی «دوستان محمد»، دیگر فعالیت انتشارات جمکران در راستای نشر معارف مصطفوی است. این مجموعه درباره برخی صحابه برجسته عصر پیامبر(ص) و ارادتمندان بعد از حیات نورانی ایشان است که مراحل نهایی تولید را طی می‌کند.

انتشار کتاب‌های محمدی(ص) در آستانه رحلت پیامبر
تماس با ما

تلفن: ۴۴۹۵۴۵۷۳ (۲۱) (۹۸+)

ایمیل: info@maood.ir

آدرس: تهران-صادقیه-اول خیابان آیت الله کاشانی- خیابان بوستان یکم -نبش گلستان یکم ساختمان برلیان پلاک۶طبقه سوم واحد۱۲

درباره مؤسسه

بنیادقرانی ولی عصر(عج) در غرب تهران در زمینه های قرآنی شامل حفظ تخصصی دوساله و چهارساله؛ حفظ موضوعی؛ آموزش تفسیر و مفاهیم قران؛ مهارت آموزی قرائت قران از سطح مبتدی تاپیشرفته و حفظ و روخوانی کودکان ومهدقرآن وهمچنین آموزش تخصصی نهج البلاغه شامل مربیگری؛ عرفان عملی با دستورات نهج البلاغه وتفسیر نهج البلاغه و نیز آموزش های مهارت افزائی و روانشناسی خانواده فعال می باشد.